(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-24 09:31

24 tony (Nr 2743752)

24 tony

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Słupki drewniane 130cm i 250 cm spięte taśmami. Wymagają umocowania pasami na samochodzie.

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 280.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać parę kluczowych problemów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku towaru. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, należałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu może być odkryta przyczepa. Kiedy pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych papierów, jak również w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płońsk, 09-100, Polska

Termin elastyczny