(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 tony (Nr 5316570)

24 tony

Waga w kg (łączna):

24000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 364.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Doboszowice

Od 18 lis 2019 do 2 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Mostki

Od 18 lis 2019 do 2 gru 2019


Transport wywrotką

        Jeżeli poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

            Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą załadować oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

            Aby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 zł taniej, niż zwykła opłata.