24 tony celulozy, plandeka 13.6 (Nr 8012902)

24 tony celulozy, plandeka 13.6
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
24 tony celulozy, plandeka 13.6
1000 x 80 x 100 cm
24000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
24000 kg
Dystans
207 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Świnoujście

Od 4 paź 2021 do 30 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Kostrzyn Nad Odrą

Od 4 paź 2021 do 30 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu po ustalać parę newralgicznych zagadnień.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, opłaca się uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się przydatne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich certyfikatów, w dodatku w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.