(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 tony kamienia z kopalni w workach big bagach (Nr 6073047)

24 tony kamienia z kopalni w workach big bagach

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kamien w workach bigbag, 24tony

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 538.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Doboszowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Stok Lacki-Folwark

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka zasadniczych kwestii.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, należy sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu może być otwarta naczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych świadectw, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich cen.