(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

24 tony pelletu na paletach (Nr 6560245)

24 tony pelletu na paletach

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar na paletach

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 406.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Szepietowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Szczekociny

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka ważnych punktów.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, warto uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Kiedy chcemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie niskich stawek.