(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-31 20:42

24 tony podłoża popieczarkowego

(Nr 2000405)
24 tony podłoża popieczarkowego

Waga w kg:

24000.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 132.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport podłoża popieczarkowego. Załadunek zapewniony w miejscowości Jankowice k. Tych. Czekam na oferty.

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Gdy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport samochodem - wywrotką.


            Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą załadować oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.


            Żeby znaleźć dobrą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.


            Przykładowa cena za transport wywrotką na terenie Polski to 1600 . Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 taniej, niż normalna cena.


Adres i termin nadania

43-215 Jankowice, Polska

Od 31 sie 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

32-353 Imbramowice, Polska

Od 31 sie 2017 do 8 wrz 2017