(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-31 20:42

24 tony podłoża popieczarkowego

(Nr 2000405)
24 tony podłoża popieczarkowego

Waga w kg (łączna):

24000.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 132.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport podłoża popieczarkowego. Załadunek zapewniony w miejscowości Jankowice k. Tych. Czekam na oferty.

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Aby znaleźć najlepszą ofertę dla przewozu na wywrotce, warto wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 złotych mniej, niż normalna cena.

Adres i termin nadania

Jankowice, 47-430, Polska

Od 31 sie 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Imbramowice, Polska

Od 31 sie 2017 do 8 wrz 2017