(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-06 10:28

24 tony - wymagane jest zezwolenie na transport odpadów

(Nr 2011838)
24 tony - wymagane jest zezwolenie na transport odpadów

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Transport tradycyjną firanką

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 16.00 km

Informacje dodatkowe:

Wymagane jest zezwolenie na transport odpadów

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka ważnych tematów.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych paczek czy też produktów sypkich, warto zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być odkryta naczepa. Gdy zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po zdefiniowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

62-023 Gądki, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

62-030 Luboń, Polska

7 wrz 2017