(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-02-23 19:38

24 tony żeliwa

(Nr 2409448)
24 tony  żeliwa

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 625.00 km

Transport wywrotką

    Gdy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przewieźć oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować aż 32 tony.

    Żeby dostać dobrą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, powinno się wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN mniej, niż zwykła opłata.

Adres i termin nadania

Bielsko-Biała, 64-735, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stargard, 73-100, Polska

Termin elastyczny