(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-11-17 09:20

24 tony Ziemi Torfowej

(Nr 2161221)
24 tony Ziemi Torfowej

Waga w kg (łączna):

24000.00

Budżet zlecenia [zł]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 12.00 km

Transport wywrotką

    Gdy poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Wywrotka to model pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść nawet 32 tony.

    Aby znaleźć najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, powinno się wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 złotych taniej, niż zwykła opłata.

Adres i termin nadania

Ryki, 08-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dęblin, 20-001, Polska

Termin elastyczny