(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-20 10:57

24t - pelet

(Nr 2166411)
24t - pelet

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

24.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

3500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 995.00 km

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka decydujących kwestii.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, należałoby określić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Jeśli chcemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej wystawione, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja pozwala dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Tourpes, 7904, Belgia

23 lis 2017