(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-12-15 18:46

24tony

(Nr 2226702)
24tony

Długość [m]:

12.50

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

luz

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 191.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać parę ważnych punktów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy otwarta przyczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych papierów, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, trafiają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Parchowo, 77-124, Polska

Od 2 sty 2018 do 14 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kalisz Pomorski, 78-540, Polska

Od 3 sty 2018 do 14 sty 2018