(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-02 16:50

24tony grys granitowy 8-16 + 24 tony piasek granitowy 0-2mm

(Nr 1824960)
24tony grys granitowy 8-16 + 24 tony piasek granitowy 0-2mm

Dystans: 245.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Gdy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz wywrotką.

            Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść 32 tony.

            Aby znaleźć najlepszą ofertę dla transportu na wywrotce, warto wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 . Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 złotych mniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

58-152 Goczałków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny