(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-02 16:50

24tony grys granitowy 8-16 + 24 tony piasek granitowy 0-2mm

(Nr 1824960)
24tony grys granitowy 8-16 + 24 tony piasek granitowy 0-2mm

Dystans: 245.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przetransportować oraz od metody wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść nawet 32 tony.

    Aby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Goczałków, 58-152, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny