(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-27 19:01

25 cajas, 1 colchon 135 y 2 bicicletas

(Nr 2244291)
25 cajas, 1 colchon 135 y 2 bicicletas

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 2286.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fano, 61032, Włochy

Termin elastyczny