(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-24 15:27

25 ton bazaltu 0-31,5

(Nr 2745880)
25 ton bazaltu 0-31,5

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 42.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pełna ciężarówka

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka najważniejszych punktów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych paczek czy też produktów sypkich, należy określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Gdy chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich papierów, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Złotoryja, 59-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krzeczyn Wielki, 59-300, Polska

Termin elastyczny