(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-10-26 14:22

25 ton kruszywa X 4

(Nr 2116518)
25 ton kruszywa X 4

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 170.00 km

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować prawie 32 tony.

    Aby dostać ciekawą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, powinno się dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 zł taniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Opatów, 27-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm, 22-100, Polska

Termin elastyczny