(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-10-26 14:22

25 ton kruszywa X 4

(Nr 2116518)
25 ton kruszywa X 4

Waga w kg:

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 170.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport kamienia,kruszywa frakcja 16-32 z Łagowa do Chełma 3 lub 4 wywrotki po 25ton cena za 4 transporty

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 22:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :) cena za 1 naczepę wywrotkę

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

            Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść 32 tony.

            Aby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 taniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

27-500 Opatów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm, Polska

Termin elastyczny