(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

25 ton miału (Nr 5299786)

Waga w kg (łączna):

25000

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 264.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bieruń

1 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Przykona

30 lis 2019


Transport wywrotką

        Jeśli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport na wywrotce.

            Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść nawet 32 tony.

            Aby znaleźć najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż zwykła cena.