(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

25 tona (Nr 2375632)

25 tona

Waga w kg (łączna):

26000.00

Budżet zlecenia [zł]:

20

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 135.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jaworzno

Termin elastyczny


Transport wywrotką

    Gdy poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody wyładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

    Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 zł taniej, niż normalna stawka.