(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-05 09:18

27 ton kruszywa

(Nr 1827608)
27 ton kruszywa

Waga w kg (łączna):

27000.00

Budżet zlecenia [zł]:

37

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 186.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 21:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą załadować oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść aż 32 tony.

    Żeby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na wywrotce, należy wystawić w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych taniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Niemcza, Polska

Od 5 cze 2017 do 9 cze 2017

Adres i termin dostawy

Złoczew, Polska

Od 5 cze 2017 do 9 cze 2017