(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-04-27 11:39

270t

(Nr 2637588)
270t

Waga w kg (łączna):

270000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 248.00 km

Informacje dodatkowe:

Przywoz piasku na ujeżdzalnie dla koni. Mazańcowice 7km od Bielska Białej

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

    Aby dostać dobrą ofertę dla przewozu na wywrotce, warto dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż normalna cena.

Adres i termin nadania

Grudzeń-Las, 26-332, Polska

Od 7 maj 2018 do 27 maj 2018

Adres i termin dostawy

Mazańcowice, Polska

Od 7 maj 2018 do 27 maj 2018