(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-04-27 11:39

270t (Nr 2637588)

270t

Waga w kg (łączna):

270000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 248.00 km

Transport wywrotką

    Kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

    Aby dostać dobrą ofertę dla przewozu na wywrotce, warto dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż normalna cena.

Adres i termin nadania

Grudzeń-Las, 26-332, Polska

Od 7 maj 2018 do 27 maj 2018

Adres i termin dostawy

Mazańcowice, Polska

Od 7 maj 2018 do 27 maj 2018