(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-12-30 10:08

2osoby plus piesek

(Nr 2247813)
2osoby plus piesek

Dystans: 247.00 km

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma przewożąca podróżnych powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport osób.

Koszt przewozu osób

    Koszt transportu ludzi uzależniony bywa przede wszystkim od długości trasy podróży, jak również od liczby pasażerów oraz wagi i rozmiaru walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu osób, pomoże posiadanie informacji w temacie ilości walizek lub toreb jak także pozostałych posiadanych rzeczy – trzeba przekazać informację o dokładnej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie umiesz podać dokładnych informacji o bagażu, określ ich wartość i zawiadom o tym firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Określając kurs podróży dobrze jest napisać szczegółowe adresy – w momencie, kiedy część pasażerów jedzie do innego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł właściwie zaplanować trasę.

    Na przykład, za przewóz pasażera wspólnie z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 PLN. Za transport podróżnej wspólnie z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 złotych. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

2 sty 2018

Adres i termin dostawy

Seweryna Goszczyńskiego, Częstochowa, 42-202, Polska

2 sty 2018