(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2szt okien PVC 200x83 cm (Nr 5971360)

2szt okien PVC 200x83 cm

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.83

Waga w kg (łączna):

120

Opakowanie ładunku:

do uzgodnienia

Budżet zlecenia [zł]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 151.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Stryków

Od 14 kwi 2020 do 15 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kalisz

Od 14 kwi 2020 do 16 kwi 2020


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów towaru, daty transportu oraz odcinka między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują podstawę, na której rozkłada się mniejsze rzeczy lub pakunki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj przewozi się meble, paczki, towary budowlane (na przykład terakota, panele itd.), okna jak również artykuły chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym oraz zajmuje tylko fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych oraz ładunków sypkich. W kontenerach można również transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Inne towary – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.