(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 20:57

2x small motorcycles + 1x small motorcycles caravan from Trieste to SW-Germany

(Nr 1466282)

Marka i model:

Simson S51/ Simson SR51+little caravan

Waga w kg:

450.00

Budżet zlecenia [€]:

400euro

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 860.50 km

Informacje dodatkowe:

Hi there, we would like to transport our 2 motorcycles + small caravan (see picture) from Trieste (Italy) to SW-Germany (Furtwangen im Schwarzwald) or another place nearby...Since we have an ermergency in Germany we also need to travel with our bikes (2 persons)

Oferty od Przewoźników (0)

400 €

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 23:42

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

500 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 21:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-12 do 2016-12-17

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-03, 23:59

Opis oferty:

Witam . Profesjonalnie zajmujemy się transportem rzeczy i mienia . Potrzebujemy 2-4 dni na podstawienie dla Państwa odpowiedniego środka transportu . Dysponujemy szerokim wachlarzem pojazdów i przyczep . Nasze ładunki na czas przewozu posiadają ubezpieczenie OCP . Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wydają się na ogół nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - wszakże tylko na pozór. Dobrze zamocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są ledwie 2, gdyż posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Italy, Trieste, Trieste, 34123

Od 30 lis 2016 do 1 gru 2016

Adres i termin dostawy

Germany, Furtwangen, 78120

Od 2 gru 2016 do 3 gru 2016