(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 (Nr 4383197)

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 351.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

15 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Sopot

Od 15 maj 2019 do 16 maj 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.