(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 (Nr 5233418)

3

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

4800

Dystans: 896.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Rodenberg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Tłuszcz

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego dobytku.