(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 (Nr 6154191)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1018.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Uden

30 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Namysłów

31 maj 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na parę kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego majątku.