3 (Nr 6728180)

3

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 754.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Reinfeld

15 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Gostynin

16 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego dobytku.