(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-12-27 08:35

3 000 kubików drewna

(Nr 2242956)
3 000 kubików drewna

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

1650000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 811.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od rozmiaru towaru, terminu przewozu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której można układać mniejsze rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zapełnia tylko fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i sypkich – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Lipusz, 83-424, Polska

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Thierstein, 95199, Niemcy

5 sty 2018