(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-12-27 08:35

3 000 kubików drewna

(Nr 2242956)
3 000 kubików drewna

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

1650000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 811.00 km

Informacje dodatkowe:

Szanowni Państwo, szukam firmę spedycyjno - transportową w celu przewozu drewna - dłużyc z miejscowości Lipusz (nadleśnictwo) do niemieckiego miasteczka Thierstein. Transport chcę rozłożyć w okresie od początku stycznia do końca maja.Jeśli chodzi o podane wymiary ładunku to są one przybliżone. Chcemy przetransportować 3000 kubików drewna. 1 kubik drewna sosnowego waży około 550 kg. Ile kubików drewna wchodzi do największego samochodu? Z usług korzystalibyśmy kilka razy w miesiącu. Jakie byłyby koszty takiego przedsięwzięcia? Z poważaniem, -

Oferty od Przewoźników (0)

5150 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 5150 zł

Wiadomości:

5270 zł

ID firmy: 12614
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-12-2017, 19:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-14 do 2018-05-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-01-31, 19:36

Opis oferty:

Koszt dotyczy kosztu brutto frachtu naczepy o kubaturze 75CBM 12 500kg. Załadunek oraz rozładunek we własnym zakresie. Zapraszamy do kontaktu. Przy stałej współpracy możliwość negocjacji ceny.

Cena (zawiera VAT): 5270 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od rozmiaru towaru, terminu przewozu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której można układać mniejsze rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zapełnia tylko fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i sypkich – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Lipusz, 83-424, Polska

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Thierstein, 95199, Niemcy

5 sty 2018