(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-03 15:22

3,2 t sprasowany materiał ok. 15 m3

(Nr 2253573)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

sprasowane materiał w belkach (włóknina)

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 195.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia nieduży ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia całej płaszczyzny, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których waga przekracza 3,5 tony i inne maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać pakunek. Ważna bywa również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Istotny jest również czas zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Zgorzelec, 59-900, Polska

Od 6 sty 2018 do 10 sty 2018

Adres i termin dostawy

Darnowo, 77-230, Polska

Od 7 sty 2018 do 11 sty 2018