3,2 to (Nr 7980638)

3,2 to
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
3,2 to
350 x 220 x 200 cm
3200 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
3200 kg
Dystans
1019 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Słowenia, Domžale, Mengeš

20 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Fröndenberg/ruhr

Od 21 paź 2021 do 22 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka istotnych kwestii.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, warto uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Kiedy chcemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, oprócz tego w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich warunków, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.