3 -4 średnie paczki z UK do PL + pasażer (Nr 5714911)

3 -4 średnie paczki z UK do PL + pasażer

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1709.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Berkshire, Hungerford

30 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).