(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-23 17:16

3,5

(Nr 3001800)
3,5

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 303.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o podawanie numeru kontaktowego w celu ustaleń

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 23:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-23 do 2018-08-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pełna ciężarówka

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w głównej mierze zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać kilka priorytetowych kwestii.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych paczek czy też ładunków sypkich, należałoby uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy nieprzykryta naczepa. Gdy pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych dokumentów, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

23 lip 2018

Adres i termin dostawy

Stare Babice, Polska

Termin elastyczny