(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-01 14:03

3 bags

(Nr 2650084)
3 bags

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

80.00

Liczba sztuk:

3

Dystans: 462.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Bad Homburg v. d. Höhe, 60437, Niemcy

6 maj 2018

Adres i termin dostawy

Leiden, Holandia

6 maj 2018