(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 bed (Nr 4777992)

3 bed

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1185.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Kornwalia, Bude

31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Limousin, Bonnat

7 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego majątku.