3 bed house move - only things that need 2 people to lift (Nr 6019333)

3 bed house move - only things that need 2 people to lift

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 39.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Hannover

20 lip 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Stadthagen

20 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.