(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 bicicletas (Nr 5852800)

3 bicicletas

Waga w kg (łączna):

45

Dystans: 1351.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Bretania, Rennes

6 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też kupić taki karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować oraz usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto osadzić w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców osłaniających jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.