(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-01-04 15:23

3 m3 gruzu betonowego

(Nr 2255859)
3 m3 gruzu betonowego

Waga w kg (łączna):

6000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 17.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1599 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 15:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-11

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1599 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Samochód - wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

    Żeby uzyskać ciekawą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport wyniósł 900 złotych mniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Milcz, 64-800, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mirosław, 64-850, Polska

Termin elastyczny