(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-05-23 12:27

3 niewielkie komody, kanapa narożna, stół krzesła i 2 fotele, mała szafa, torby z książkami (Nr 1804554)

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 574.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Zakopane

Od 1 cze 2017 do 7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Od 1 cze 2017 do 7 cze 2017