(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 paczki (Nr 4876010)

Długość [m]:

0.65

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

3

Dystans: 2051.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Sheffield

Od 10 sie 2019 do 15 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Łomża

Od 15 sie 2019 do 25 sie 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, warto opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).