(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-07 19:27

3 paczki do londynu, 25, 15 i 10 kg

(Nr 2015648)
3 paczki do londynu, 25, 15 i 10 kg

Dystans: 1640.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 11:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-29

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring, ubezpieczenie w cenie. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla 3 przesyłek standard (karton lub kształt prostopadłościanu) o wymiarach max 60x50x50 cm i wadze DO 30 kg kazda. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości:

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 20:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-15

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 19:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-16

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, należy wystawić bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówkiszczególnie ważne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

London, United Kingdom

Od 11 wrz 2017 do 15 wrz 2017