(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-28 22:30

3 paczki do uk

(Nr 2329432)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1193.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, warto wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Meerbusch, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny