(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-11-11 18:05

3 paczki na trasie Kraków - Malbork

(Nr 2148642)
3 paczki na trasie Kraków - Malbork

Długość [m]:

3.00

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

3

Dystans: 567.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 12 lis 2017 do 14 lis 2017

Adres i termin dostawy

Malbork, 82-200, Polska

Od 14 lis 2017 do 15 lis 2017