(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-12-29 18:07

3 palet a reino unido

(Nr 2247309)
3 palet a reino unido

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1000.00

Ilość sztuk:

70

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1689.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

990 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 13:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego gatunku – stanowią podstawę, na której łatwo można przetransportować małe paczki oraz rzeczy. Przewóz paletowy to zazwyczaj wybierana metoda przewozu cięższych towarów. Za pomocą palet głównie przewozi się paczki powyżej 70 kg – bramki stalowe, pudła, produkty budowlane, itp. Żeby dobrze wycenić transport palet, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie paletowym. Przy wycenie przewozu kluczowe znaczenie miewa ilość palet, waga towaru oraz gatunek transportowanych rzeczy. Ładunki paletowe dźwigane są za pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz inne typy palet

    Przy przewozie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, opisywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada format 800x1200x150 mm oraz jest zrobiona z drewna. W transporcie przemysłowym używa się także palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety oddane do przewozu w pojemnikach metalowych mają format 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym używa się natomiast palety spełniające normy CP. Palety drewniane w ostatnich latach zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które mają żywotność do10-15 lat.

Cena transportu palet w Polsce
    Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce kosztuje 187,8 złotych i to wynosi 57 gr na kilometr.

Ceny przewozu palet w Europie

    Przewóz palet po za granicami Polski to średni koszt 581 złotych i to wychodzi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Abengibre, 02250, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Garfield Terrace, Plymouth, PL1 5NU, Wielka Brytania

Termin elastyczny