(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-01 21:00

3 palets (Nr 2651312)

3 palets

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [€]:

1000000

Dystans: 2072.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Immenstadt im Allgäu, 87509, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grenada, Hiszpania

Termin elastyczny