(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-27 16:15

3 palety 200kg kazda

(Nr 2243976)
3 palety 200kg kazda

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2021.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rotenburg, 27356, Niemcy

Od 28 gru 2017 do 29 gru 2017

Adres i termin dostawy

Guadalajara, Hiszpania

Od 30 gru 2017 do 31 gru 2017