(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-05 13:49

3 palety paneli dekoracyjnych do Australi

(Nr 1828529)
3 palety paneli dekoracyjnych do Australi

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego rodzajustanowią podstawę, na której bezproblemowo można przetransportować mniejsze paczki oraz przedmioty. Transport paletowy to najczęściej wybierana metoda przewozu dużej ilości towarów. Dzięki paletom zazwyczaj przewozi się towary przekraczające 70 kg – bramki metalowe, skrzynki, towary budowlane, itp. Aby dobrze oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, dobrą praktyką jest posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie paletowym. W wycenie przewozu podstawowe znaczenie ma liczba palet, waga towaru i typ transportowanych przedmiotów. Ładunki paletowe podnoszonedzięki wózkom widłowym.

Europalety oraz inne typy palet

    W transporcie na paletach góruje europaleta, określana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta ma wymiary 800x1200x150 mm oraz jest wykonana z drewna. W transporcie przemysłowym wykorzystuje się także palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 milimetrów. Palety oddane do transportu w pojemnikach metalowych mają wymiary 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami plastikowymi, które posiadają okres przydatności do10-15 lat.

Koszt przewozu palet w kraju
    Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 i to wynosi 57 groszy za km.

Ceny transportu palet za granicą

    Przewóz palet za granicą to średni koszt 581 złotych i to wychodzi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Adelaide, SA, Australia

Termin elastyczny