3 pok + garaż (Nr 6104714)

3 pok + garaż

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1318.00 km

Adres i termin nadania

Luksemburg, Canton Capellen, Mamer

Od 28 cze 2020 do 30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Łomianki Dolne

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę pakunków, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.