(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-03 11:28

3 pokoje

(Nr 2004674)
3 pokoje

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Proszę także o podanie ceny za usługę za i rozładunku . W opisie proszę o podanie wymiarów samochodu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Rheinfelden (Baden), Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny