3 pokoje (Nr 4589417)

3 pokoje

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1308.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Maidstone

31 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Pobiedziska

3 kwi 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.