(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokoje (Nr 4736836)

3 pokoje

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 284.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Jarosław

Od 15 sie 2019 do 16 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Małaszewicze Małe

Od 16 sie 2019 do 17 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego majątku.