3-pokoje (Nr 5404542)

3-pokoje

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

3200

Dystans: 1550.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Derby

Od 7 sty 2020 do 10 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Głogów

11 sty 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.